Kutlama Marketi 50'den fazla çalışanıyla Türkiye'deki bir kaç havai fişek fabrikasından biri olan 55 yıllık Coşkunlar Havai Fişek Fabrikasının alt firması olarak 2011 yılında e-ticaret sektörüne ilk adımını atmıştır. Başlarda sadece kendi ürettiği ürünleri direk tüketici ile buluşturmayı amaçlayan firma yıllar içerisinde oluşan talep doğrultusunda kutlama ve her türlü eğlencelerde kullanılabilecek bir çok ürünün satışını yapmaya başlamıştır.

Günümüzde Sakarya'da bulunan fabrika ve deposuyla tüm ülkeye günlük gönderim yapan firma, tüketici hakları oluşumları tipi bir çok websitesi ve kuruluş tarafındanda taktir görerek satış sonrası destek ve ilgi memnuniyeti konusunda başarı oranı %98'nin üzerinde bir oranla hizmetini sürdürmektedir.

  • Kutlama Marketi prensip gereği ucuz ve kalitesiz Çin malı ürünlerini satmamakta ve satmakta olduğu ürünlerin hemen hepsi CE ve TSE kalite sertifikalı yerli üretim konumundadır.

  • Tüketici hakları konusunda tüm yasal sorumluluklara uymayı ilke edinen Kutlama Marketi satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız geri alarak para iadesi yapmaktadır.

  • Öte yandan kullanırken aksaklık yaşamış olduğunuz tek kullanımlık ürünlerin tümünü videosunu firma ile paylaşmanız halinde para iadesi gerçekleşmektedir.

  • Kutlama Marketi tatil günleri hariç saat 17.00'a dek satın alınmış olan ürünleri aynı gün kargoya vererek hızlı teslimat sağlamaktadır.

  • Çağrı merkezi, cep telefon numarası, Whatsapp hattı, sitedeki canlı destek sohbeti ve e-mail adresi ile tatil günleri hariç her gün ortalama 08.00-24.00 arası ulaşılabileceğiniz iletişim kanalları ile olabilecek sorunları en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktadır.

Resmi Vergi ve İletişim Bilgilerimiz:

Firma Ünvanı: Kutlama Marketi Eğlence Malzemeleri Organizasyon Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Vergi Dairesi: Ali Fuat Cebesoy

Vergi Numarası: 599 038 12 85

Mersis No: 0599038128500011

Resmi Kep Adresi: kutlamamarketi@hs01.kep.tr

Telefon: 0850 500 58 56

E-posta: mail@kutlamamarketi.com

Kutlama Marketi'nin sosyal medyadaki paylaşımları, takipçileri, kullanıcı yorumları vs. size firma hakkında daha fazla fikir verebilir. Aşağıdaki hesaplardan hemen inceleyebilirsiniz!

Instagram

Facebook

Twitter

Diğer Yardım Sayfalarımız Aşağıdaki gibidir:

Sıkça Sorulan Sorular Sayfası

Kargo ve İade Sayfası

Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası

Gizlilik Politikası Sayfası