Kutlama Marketi Kullanıcı Sözleşmesi

İşbu Üye Sözleşmesi (bundan böyle kısaca "Sözleşme" olarak anılacaktır), KUTLAMA MARKETİ EĞLENCE MALZEMELERİ ORGANİZASYON PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Bundan böyle kısaca "Kutlama marketi" olarak anılacaktır) ile www.kutlamamarketi alan adlı web sitesine (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) üye olma talebinde bulunan kullanıcı arasında (bundan böyle "Üye" olarak anılacaktır), kullanıcının Site'ye üye olması amacıyla ve Sözleşme'nin elektronik ortamda kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.

Üye, Site'ye üye olarak, işbu Sözleşme'nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Üye, ayrıca, Site'de erişilebilen ve işbu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikası’nın tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

TANIMLAR

Kutlama Marketi : KUTLAMA MARKETİ EĞLENCE MALZEMELERİ ORGANİZASYON PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Site: Kutlama Marketi'ne ait www.kutlamamarketi.com alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesini, 

Üye(ler): Site'ye Kutlama Marketi tarafından belirlenen yöntemlerle kayıt olan ve Site'de sunulan Kutlama Marketi Hizmetleri'nden işbu Sözleşme’de belirtilen koşullar dahilinde yararlanan gerçek veya tüzel kişiyi, 

Kutlama Marketi Hizmetleri: Satışta bulunan ürün veya ürünleri müşterinin satın alması halinde müşteriye gönderimini yapması .


Sisteme Erişim Araçları: Üye'nin, yalnızca Üye tarafından bilinen, Site’ye erişimini sağlayan, kullanıcı adı, parola ve/veya şifre v.b. bilgilerini, 

Gizlilik Politikası: Site'de erişilebilen ve işbu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikasını, ifade etmektedir.

 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan KUTLAMA MARKETİ EĞLENCE MALZEMELERİ ORGANİZASYON PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“KUTLAMAMARKETİ”) sorumlu değildir. KUTLAMA MARKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

KUTLAMA MARKETİ  işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

KUTLAMA MARKETİ'nin kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe KUTLAMA MARKETİ'nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

KUTLAMA MARKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi  KUTLAMA MARKETİ’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. VİPİNDİRİM, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

KUTLAMA MARKETİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim,  www.kutlamamarketi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. KUTLAMA MARKETİ’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

KUTLAMA MARKETİ , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!