Sis Bombası Bursa

Sis tüpü, sis meşalesi olarakta adlandırılan asıl adıyla sis bombası ürünleri, son yıllarda düğün kutlamaları, profesyonel fotoğraf çekimleri ve spor musabakalarında oldukça popüler hale gelmiştir.

Kırmızı, turuncu, mor, pembe, mavi, yeşil, beyaz ve siyah gibi bir çok renkte üretilen bu ürünleri satın alırken ucuz ve kalitesiz olanları almamaya dikkat edilmesi gerekmektedir.

Zira bazı ürünler elde yakıldığında sıcaklık hissettirebilmekte yada eli boyayabilmektedir. Bizler bu noktada garantili ve elte tutulabilir ürünleri nsatışını gerçekleştirmekteyiz.

Sis bombası ürünleri hafif yanıcı sınıfında olduğundan havai fişek ürünleriyle aynı kategoride geçmekte ve bu yüzden satışları kısıtlanmaktadır.

Bu nedenle özellikle anadoluda bu tip ürünlerin satıcı sayısı az bulunmaktadır. Bu durum rekabet ortamını düşürmekte, ürün fiyatını yükselterek ürüne ulaşımı zorlaştırmaktadır.

Bu noktada bulunduğunuz bölgede ürünlerin arayışına girmeksizin, sadece bir kaç dakika içerisinde sis bombası sipariş edebilir, haftasonu hariç aynı gün kargoladığımız ürünleri siparişinizin ertesi günü teslim alabilirsiniz.

En özel ürünlerimizi videolarını izleyerek incelemek, ve sipariş vermek için lütfen tıklayınız.