Volkan ve Konfeti İlişkisi

Düğün, nişan, kına, doğum günü, asker eğlencesi ve konsept partilerde konfeti kağıtlarının dizayn edilmesiyle elde edilen ürünler kullanıldığı gibi özellikle düğün organizasyonlarında sık sık karşılaştığımız volkanlarda bulunmaktadır. Volkanlar genellikle konik şeklindedir ve yerden yukarıya doğru yoğun bir şekilde kıvılcım çıkartan ürünlerdir. Volkan 3 metre, 4 metre,5 metre kadar yükselebilen, dumanlı ve dumansız çeşitleri bulunan ve 30 saniye ila 1 dakikalık yanış süreli olanlarını tercih edebileceğiniz bir üründür. Açık alanda havai fişekler ve maytaplarla kullanılıdığında eğlencenin kalitesini arttıran volkanlar fiyat uygunluğu bakımından da tercih listesine eklenebilecek bir ürün çeşitidir. Volkanlar sünnet düğünü organizasyonlarında da sıkça tercih edilirken organizasyonun görselliğine gösteriş katması bakımından istenilen etkiyi yaratabilmektedir.Organizayonlarınız şölen havasında geçmesini istiyorsanız havai fişek ve maytapların yanında volkan konfetiyi de kullanabilirsiniz.

''Volkan nereden alınır'' sorusuna yanıt ise av bayileri ve bazı ambajacılar iken zahmetsizce ürünü Kutlama Marketi ayrıcalığıyla satın alabilmek için lütfen tıklayınız.


DÜĞÜN, NİŞAN ve PARTİLERDE EN ÇOK KULLANILAN VOLKAN ÇEŞİTLERİ


Dumansız yerli üretim kaliteli volkan. Eğlenceniz yarıda kalmasın!Dış mekan volkanıdır. 3 metre yada 3 metreye yakın ateş çıkartır.4 metre kaliteli yerli üretim volkan.

3 METRE SIFIR DUMAN VOLKAN                       3 METRE DIŞ MEKAN VOLKAN                                 4 METRE VOLKAN


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!