İstanbul'da Konfeti Pazarı

Türkiye'de eğlencenin kalbi olan İstanbul, ünü bütün dünyaya yayılmış konsept partileri ile turizm ve eğlence sektörünün dominant şehridir. Şehir kalabalık nüfusuyla her saniye hareket halindedir ve eğlence anlamında dünyada marka şehirlerinden biridir denilebilir. Bu bakımdan İstanbul, ülkemizde en fazla konfeti kullanılan şehirlerden biridir.

Yüksek kullanımı dolayısıyla konfeti fiyatları bakımından da en uygun eğlence merkezlerinden biriyken düğün,nişan,kına,doğum günü,maç sonu kutlamaları ve asker eğlencelerinizi renklendireceğiniz hoş bir detaydır konfeti. Eğlencenizin türüne göre tercihte bulunabilme ayrıcalığı da sağlayan ürünün en çok satın alınanları renkli konfeti kağıtları, dolar konfeti, gül yaprağı konfetileri ve kalp konfetilerdir.

Tercihen dekoratif olarak kullanabileceğiniz çeşitlerine ise masa konfetisi denmektedir. Eğlencenizin türüne göre benimsediğiniz konsepte uygun detaylandırmayı konfetinin bu türünü tercih ederek gerçekleştirebilir ve dekorda bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Bu konfeti türlerinin yanında Volkan konfeti çeşitleri de bulunmaktadır. Çoğu düğün töreninde kullanılan volkan konfetilerin 3 metre 4 metre 5 metre yükselenleri dumanlı ve dumansız çeşitleri bulunurken yanış süreleri 30 saniye ve 1 dakikadır. Hal böyleyken ''Konfeti nereden alınır'' sorusuna verilebilecek cevaplar av bayileri ve ambajcıları iken ürünü uğraş vermeden Kutlama Marketi ayrıcalığıyla en uygun fiyatlara satın alabilmek için için lütfen tıklayınız.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!