Coşkunlar havai fişek fabrikası 1960'lar da torpil ve kız kaçıran gibi ürünleri üretmek amacıyla açılıp, 1990'lı yıllarda havai fişek üretimine geçen Türkiye'deki ilk havai fişek fabrikasıdır. Firma bugün torpil, kız kaçıran, füze ve topaç gibi çocuklar için ürettiği eğlence ürünlerinin yanı sıra maç meşaleleri, sis bombaları, gösteri bataryaları ve havai fişek volkanları gibi sayısız çeşidin üretimine devam etmektedir.
Halen sektöründe öncü olan fabrika perakende ve toptan alım taleplerine yanıt vermemekte, bayilerine yönlendirme yapmaktadır.

Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak Coşkunlar havai fişek firmasının bayisi olduğumuzu ve tüm Türkiye'de yüzlerce noktaya toptan havai fişek tedariği sağladığımızı gururla belirtiriz. Firmamıza verilen siparişler hafta içleri her gün gün içerisinde kargoya verilerek 1-2 iş gününde tüm yurda teslimatı sağlanmaktadır.


Sizde ülkemizdeki en büyük üretici firmanın en kaliteli ürünleriyle alakalı toptan fiyat listesi talep etmek için 08505005856 numaralı çağrı merkezimizi arayıp toptan havai fişek fiyat bilgimizi isteyebilirsiniz yada buraya tıklayarak toptan siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Ürünlerin tümü stoklarımızda mevcut olup, ilk iş gününde anlaşmalı kargomuz ile gönderilmektedir.