Havai fişek ürünleri düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü, açılış ve asker eğlenceleri gibi bir çok kutlamada her geçen gün daha popüler hale gelmektedir.

Havai Fişekler profesyonel ürün ve amatör ürün olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Profesyonel ürünler en az 5.000 TL bütçeli olup profesyonel kişiler tarafından, özel izin alınarak ve bilgisayarlı sistemler kullanılarak kullanılan ürünlerdir.

Amatör kullanım havai fişekler ise güvenlik tedbirleri alınarak herkes tarafından kolayca kullanılabilen, 45 TL' den başlayan ürünlerdir.

Bu havai fişeklerin profesyonel havai fişeklerden tek farkı daha kısa sürüyor olmasıdır. Amatör kullanım havai fişekler 30 saniye ve 10 dakika arası sürerken, profesyonel havai fişekler 10 dakika ile 30 dakika arası süren ürünlerdir.

Amatör kullanım havai fişeklere örnek olarak piyasada ortalama 350 TL'ye satılan 100 atışlık havai fişeğin videosunu izleyebilirsiniz. Ürün fitilinin ateşlenmesiyle birlikte 100 adet havai fişek patlatmaktadır. Bu ürünün profesyonel havai fişeklerden her hangi bir farkı bulunmamaktadır. Bütçeye göre 5 adet, 10 adet alınarak gösteri süresi uzatılabilir. Bir tanesi ortalama 2 dakika sürmektedir.

Tüm havai fişek ürünlerimizi tek sayfad video ve içerik bilgileriyle birlikte görüntüleyerek fikir sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

Sizde Türkiye'nin en büyük havai fişek satan websitesi olan Kutlama Marketi ayrıcalığıyla tüm ürünleri inceleyerek ve aynı gün kargo imkanıyla güvenle havai fişek satın almak için lütfen tıklayınız.