Kültürümüzde Düğün, Nişan, kına gecesi ve asker eğlenceleri gibi tüm kutlamalarda havai fişek, konfeti, volkan ve meşale kullanımı her yıl daha popüler hale gelmektedir. 

Havai fişek ürünleri profesyonel kullanım ve amatör kullanım olarak ikiye ayrılmaktadır. Profesyonel kullanım havai fişekler 5.000 TL ve üzeri bütçelerle, profesyonel ehliyetli kişiler tarafından, bilgisayarlı sistemler kullanılarak ve özel izin alınarak yapılan gösterilerdir.

Amatör kullanım havai fişekler ise 45 TL'den başlayıp 5.000 TL'ye kadar yükselmektedir. Amatör kullanım havai fişekler kutu şeklindedir. 16 Atışlık havai fişek, 25 atışlık havai fişek, 49 atışlık havai fişek, 100 atışlık havai fişek şekilde  atış sayıları mevcuttur. Örneğin 49 atışlık havai fişek şuan piyasa değeri 170 TL olup, fitilinden yakılmasıyla birlikte 49 adet havai fişeği ard arda patlatmaktadır ve yaklaşık bir buçuk dakika boyunca otomatik olarak gösteri yapmaktadır. 49 atışlık havai fişeğin videosunu aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Sizde en uygun fiyatlara aynı gün kargo imkanıyla hemen havai fişek satın almak istiyorsanız hemen buraya tıklayarak tüm ürünlerimizi aynı sayfada video ve içerikleriyle birlikte inceleyebilirsiniz.