Havai fişek ürünleri Türkiyede 2 farklı fabrika tarafından üretilmektedir. Bu iki fabrika da toptan ve perakende satış taleplerini karşılamayıp, bayilerine yönlendirmek yapmaktadır. Dolayısıyla bu iki fabrikanında İstoç ya da tahtakalede herhangi bir toptan satış noktası bulunmamaktadır.

Havai fişek ürünlerinin satışı özel gerektirdiği ve İstoç gibi toptancı bölgelerindeki mağaza yapısında bu özel ruhsatı almanın zor olduğu için, İstoç bölgesinde havai fişek satışı yok denecek kadar az yerde satılmaktadır.

Bu noktada bizler Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak havai fişek fabrikasının ana bayisi olduğumuzu belirtmekten mutluluk duymaktayız. Merkezimiz İstanbul'da olup, ana depomuz fabrikanın bulunduğu Sakarya'dadır. Biz ise aynı gün kargo imkanıyla 1 iş günü içerisinde tüm İstanbul bölgesine ulaşım sağlamaktayız. Sizde 1.000 den fazla satış noktamız gibi bizlerden en uygun fiyatlara toptan yada perakende havai fişek satın almak için bizi 08505005856 nolu çağrı merkezimziden arayarak toptan fiyat listemizi talep edebilirsiniz ya da buraya tıklayarak toptan siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.Ürünlerin tümü stoklarımızda mevcut olup, ik iş gününde anlaşmalı kargomuz ile gönderilmektedir.