Konfeti ve Volkan ürünleri ülkemizde Yerli üretim ve Çin malı üretim olarak ikiye ayrılmaktadır. Çin malı ürünlerin üretim ve nakliye süresi uzun olduğundan nemlenme ve hava kaçırma yapmaktadır. Raf ömrü kısa olan bu ürünler nemlenme ve hava kaçırma yaptığında kullanılamaz hale gelmektedir. Bu yüzden ülkemizde son yıllarda %90'dan fazla yerli üretim tercih görmektedir.

Biz Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak Türkiye'de konfeti üreten 2 entegre fabrikadan birine sahiptir. Coşkunlargrup markasıyla ürettiğimiz konfetilerimiz 50'den fazla çalışanımızla tam güvenlikli metal tüpümüzle birlikte patlama garantisine sahiptir. Fiyat olarak da piyasadaki en uygun fiyatlı ürünler arasında yer almaktadır. 

Ayrıca Türkiye'deki en büyük havai fişek ve volkan üretici firma Coşkunlar havai fişek firmasının ana bayisi olup, tüm ülkemize toptan volkan satışınıda en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Sizde 1000'den fazla satış noktamız gibi en uygun fiyatlara volkan, konfeti ve havai fişek ürünlerini toptan satın almak istiyorsanız bizi 08505005856 nolu çağrı merkezimizden arayabilirsiniz, yada buraya tıklayarak toptan siparişinizi hemen online olarak oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizin hepsi stoklarımızda mevcut olup, ilk iş gününde anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.