Konfeti ürünleri geçtiğimiz senelerde daha fazla Çin'den ithal edilmesi popüler ürünlerdi. Ancak bu ürünler hava basınçlı tüp içerdiği için raf süresinin 1 yıldan fazla olmaması gerektiği anlaşıldığından artık yerli üretim ürünler tercih görmektedir. Üretim ve nakliye aşaması uzun sürdüğünden Çin'den ithal getirilen ürünler patlamama sorunu bulundurmaktadır.

Ülkemizdeki merdiven altı üretimler hariç konfeti üreticileri olarak komple entegre olarak çalışan 2 adet fabrika bulunmaktadır. Bunların biri Coşkunlargrup markasıyla üretim yaptığımız Kutlama Marketi Ltd. Şti.'ye ait fabrikadır. 50'den fazla çalışanımızla yılda milyonlarca adet konfeti üretimi yapmakta olup, güvenlikli metal tüpümüz sayesinde patlama garantisi verdiğimiz ürünlerimiz ayrıca fiyatlarımızlada piyasadaki en ucuz konfeti fiyatlarından biridir.

Sizde Kutlama Marketi ayrıcalığıyla aynı gün kargo imkanıyla en uygun fiyatlara bu kaliteli konfetileri toptan satın almak için 08505005856 numaralı çağrı merkezimizden arayarak fiyat bilgisi edinebilir yada buraya tıklayarak toptan siparişinizi hemen online olarak oluşturabilirsiniz.