Sipariş ve Teslimat Şartları


Siparişinizin onaylandığına dair e-mail gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mesajının gelmesini bekleyiniz. kutlamamarketi.com ile yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul için onay mailinden sonraki ilk 1-3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 1-5 iş günü içerisinde temin edilir ve kargoya verilir.

kutlamamarketi'ndeki yüzlerce ürün arasından zaman zaman üretimi durdurulmuş ürünler olabilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri ile Kutlama Marketi arasındaki görüşmeden sonra müşteri isteği üzerine sipariş iptal edilebilir veya müşteri isteği üzerine ürün bir yenisi ile değiştirilebilir.

Sipariş Teslimatı 

Kargoya verilen siparişler, gönderileceği illere göre 1-3 gün içinde müşteriye ulaşır. 

Saat 17:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve PAZAR günlerinde verilen siparişler bayram ve pazar gününden sonraki ilk iş gününde işleme alınır.

Teslimat ve Kargo Ücretleri 

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir. 

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkilileri`ne e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır. 

Garanti İade Şartları 

İadeler garanti kapsamındadır. Firmamız`da satılan tüm ürünler, orjinal olup spot ürünler olmadığından üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. İade süresi 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde, geçerli bir iade etme nedenini belirterek geri verebilirsiniz. 

İade şartları 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde geçerli bir neden belirterek iade edebilirsiniz. 

- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

- İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır. 

- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. 

- İadesi yapılacak olan ürünler, Kutlama Marketi'nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken öğeler aşağıda sıralanmıştır. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün faturası, İade talep formu, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. geri gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. 

İade Yöntemi 

Ürünü iade etmeden önce iade talep formunu doldurarak Firmamız yetkililerine durum hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Size, Firmamız teknik departmanı tarafından gönderilecek olan iade gönderim onayını aldıktan sonra, iade talep formunu doldurarak, ürünü kargo aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.

Kargo ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

İade koşulları 

Ürünün ekranında var olan şeffaf koruma bandının çıkarılmamış olması, Ürünün kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması. Ambalajı açılmış ürünler ( ürünün arızalı olması dışında ) hiçbir şekilde iade edilemez.

Bütün genel kaideler ve kuralar bir tarafa, Kutlama Marketi genel ticari ahlak kuralları ve iyi niyet çerçevesi içinde ve Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket etmeyi taahhüt eder.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!