Havai Fişek Paketi

Yeni ürün

287,50 TL KDV Dahil

1913 Adet ürün

HAVAİ FİŞEK ÖZEL PAKETİ

Havai Fişek yaz aylarında eğlencelerimizin vazgeçilmezi arasındadır. Özel günlerimizde bu tarz gösterilerin en güzel şekilde sonuçlanıp güzel hatıralar kalmasını isteriz. Bu sebeple Kutlama Marketi olarak sizlere özel en güzel hatıralarınız için Havai Fişek Paketi'ni oluşturduk. Paket içerisinde gösterilerde en çok kullanılan ve en beğenilen Havai Fişek çeşitleri yer almaktadır.
Paket içerisinde;
Havai Fişek paketindeki tüm ürünler Amatör kullanıma yönelik hazırlanmış kolay kullanımı olan ürünlerdir. Amatör Havai Fişekleri fitilinden ateşlemeniz yeterlidir. Fitil ürünlerin yan tarafında bantla kapalı halde muhafaza edilir. Ateşleneceği zaman fitilin üzerindeki kağıt muhafaza çıkartılmalıdır.

Havai Fişek Paketini Nasıl Kullanmalıyım ?
Havai Fişeklerin patlatılacağı alan iyi seçilmeli evlerin yada elektrik direklerinin diplerinden atılmamalıdır.Atış alanı topluluğun rahat göreceği bir yerden yapılırsa gösteri daha izlenmiş olur. Ayrıca atış yapılacak Havai Fişek taş yada tuğla gibi malzemelerle sabitlenmelidir.
2 adet 16 atışlık ve 2 adet 36 atışlık havai fişekleri ayrı ayrı yerlerde konumlandırıp, fitillerini ateşlemeye hazır hale getirdikten sonra elinizdeki ateşleme çubuğunu ateşlemelisiniz. Elinizde yanıyor haldeki ateşleme çubuğundan çıkan alevi havai fişeklerin fitiline değdirip uzaklaşmanız gerekmektedir. Sırasıyla 1 adet 16 atışlık havai fişeği ateşledikten sonra 16 adet patlamasını bekleyip bitimine yakın ikinci 16 lık ateşlenmesi, ikinci 16 atışlık havai fişek bitimine yakın sırasıyla diğer ürünlerin ateşlenmesi tavsiye edilir. Bu şekilde ateşleme yaptığınızda ortalama 150 saniyelik bir havai fişek gösterisi yapmış olursunuz.
Pakette ayrıca bulunan silindirik şekildeki renkli konfetiler ambalaj üzerindeki oklar yönünde iki el ile çevrilmesiyle patlayacak ve etrafa rengarenk kağıtla saçacaktır.

Yorum yaz

Havai Fişek Paketi

Havai Fişek Paketi


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!